מרכז הזמנות - 03-7648150להזמנת טיסות זולות של ישראייר לאילת, הכנסו והזמינו, עכשיו

ישראייר- Israir

רבים בוחרים להעביר את החופשה המשפחתית השנתית בחו"ל או באילת ומגלים כי הוצאות הטיסה יכולות להגיע לאלפי דולרים במיוחד אם מדובר בחופשה משפחתית. אחת הדרכים למצוא טיסות במחירים משתלמים למגוון יעדים בחו"ל או לאילת היא רכישת כרטיסים דרך חברת התעופה הישראלית ישראייר-Israir.

רקע כללי על ישראייר:

חברת התעופה הישראלית ישראייר-Israir נוסדה בשנת 1996 במטרה ליצור תחרות ולעודד את הוזלת מחירי טיסה בישראל. החברה מציעה לציבור הנוסעים טיסות פנים ארציות מנמל התעופה בן גוריון לאילת וגם טיסות שכר במחירים משתלמים במיוחד ליעדים שונים באירופה ולמספר יעדים בארצות אגן הים התיכון.

יעדי טיסות ישראייר:

חברת התעופה ישראייר-Israir מפעילה טיסות ישראייר לאילת פנים ארציות לאילת היוצאות מספר פעמים ביום מנמל התעופה בן גוריון במחירים זולים במיוחד. החברה טסה גם למספר יעדים באירופה כאשר הפופולאריים שבהם הן הטיסות לברצלונה, רומא, פראג וברלין. אפשר לטוס עם החברה גם ליעדים קרובים יותר בארצות אגן הים התיכון כמו רודוס, כריתים וניס.

מידע לציבור הנוסעים:

כל המטוסים של החברה הם מטוסים חדישים ומאובזרים על מנת לתת לציבור הטסים הרגשה נעימה ומפנקת במהלך הטיסות. הארוחות המוגשות בטיסה הן ארוחות כשרות וניתן להזמין מראש גם מגוון ארוחות מיוחדות כמו ארוחות צמחוניות. צוות הדיילים של החברה אדיב וסבלני וישמח לענות על כל שאלותיכם ולסייע לכם ליהנות מטיסה רגועה ובטוחה.

בנוסף לטיסות בארץ ולחו"ל מציעה חברת התעופה לציבור הנוסעים גם חבילות נופש במחירים משתלמים במיוחד לאותם יעדים אליהם היא טסה. אם אתם מעוניינים לברר אודות חבילת נופש משתלמת הכוללת טיסה ואירוח במלון על פי בחירתכם נשמח לסייע לכם לאתר את ההצעה המשתלמת והמתאימה ביותר לצרכים שלכם.

לסיכום:

חברת ישראייר-Israir היא חברת תעופה ישראלית המציעה לציבור הנוסעים מגוון של טיסות וחבילות נופש ליעדים רבים בארץ ובמדינות רבות ברחבי אירופה ובאגן הין התיכון. כל הטיסות היוצאות לחו"ל הינן טיסות שכר ולכן מחירן נמוך ומשתלם יותר ממחירי הטיסות הסדירות היוצאות לאותם יעדים, כך שאתם יכולים ליהנות מטיסה מפנקת ונעימה מבלי לשלם עליה כסף רב.

חזרה לעמוד חברות תעופה

 
© כל הזכויות שמורות ל - From-To.co.il - בלוג From-To - תנאי שימוש - lowcoster טיסות זולות- טיסות ללונדון - Дешевые авиабилеты