טורקיש איירלינס

טורקיש איירליינס - Turkish Airlines

צ'ק אין טורקיש איירליינס - טורקיש איירליינס מדיניות כבודה

תורכיה נחשבת ליעד מועדף על ישראלים רבים הפוקדים אותה בעונת הקיץ החמה ובחופשות החגים. אם אתם מעוניינים גם כן לטוס לתורכיה בזול או לטוס ליעד מרוחק יותר עם עצירת ביניים באיסטנבול כדאי מאוד לברר על מחירי הטיסות שמציעה חברת התעופה התורכית טורקיש איירליינס - Turkish Airlines.

טורקיש איירליינס מידע כללי

חברת התעופה הרשמית התורכית טורקיש איירליינס - Turkish Airlines נוסדה בשנת 1933 והציעה בתחילה רק טיסות בתוך תורכיה. כיום צי המטוסים של החברה גדול מאוד ומונה כ 200 מטוסים מסוג בואינג ואיירבוס. החברה מציעה טיסות במחירים זולים ליעדים רבים ברחבי העולם ומשרתת מדי שנה מיליוני נוסעים מכל העולם ואף מישראל.

יעדי הטיסות:

חברת התעופה התורכית מציעה טיסות בתוך תורכיה עצמה ובנוסף לכך טיסות ליעדים רבים ברחבי אירופה כמו צרפת, רוסיה וספרד וגם טיסות לאסיה, אמריקה הצפונית ואפריקה. החברה מציעה גם טיסות ליעדים מרוחקים כמו בנקוק שבתאילנד במחירים נוחים ומשתלמים. כך אתם יכולים לטוס מישראל לתורכיה ומשם לתפוס טיסת המשך ליעדים המרוחקים.

שירות לנוסעים:

אם בחרתם לטוס בטורקיש איירליינס - Turkish Airlines לאחד מיעדי הטיסה הרבים אתם יכולים להזמין את כרטיסי הטיסה באינטרנט, לעשות את הצ'ק אין באתר ולהתעדכן און ליין בזמני הנחיתות וההמראות. אתם יכולים להזמין מקומות במחלקת תיירים, עסקים או במחלקה הראשונה וליהנות מחוויית טיסה רגועה ומפנקת בכל אחת מהמחלקות.

במהלך הטיסה עצמה תוכלו לשבת במושבים מרווחים ונוחים וליהנות מארוחות טעימות במיוחד על פי בחירתכם. במהלך הטיסה יוגשו משקאות ללא הגבלה. בכל מושב ישנו מסך טלוויזיה על מנת שתוכלו להעביר את הטיסה בנעימים בצפייה בסרט או בסדרה לפי בחירתכם. אם אתם טסים במחלקת עסקים או במחלקה ראשונה תיהנו ממושבים הנפתחים למיטה נוחה ומרווחת ומשפע פינוקים קטנים שינעימו לכם את הטיסה.

לסיכום:

אם אתם רוצים לבלות את החופשה שלכם בתורכיה או לטוס ליעד מרוחק יותר בטיסה העוצרת עצירת ביניים בתורכיה נשמח למצוא עבורכם הצעות משתלמות במיוחד שמציעה חברת התעופה התורכית טורקיש איירליינס - Turkish Airlines. חשוב לזכור כי למרות המחירים האטרקטיביים, המטוסים חדישים ומאובזרים היטב והשירות אדיב ומקצועי במיוחד.

חזרה לעמוד חברות תעופה

© כל הזכויות שמורות ל - From-To.co.il - בלוג From-To - תנאי שימוש - lowcoster טיסות זולות- טיסות ללונדון - Дешевые авиабилеты

מידע למטייל - המלצות וטיפים : חברות תעופה : שירות לקוחות - צ'ק אין אונליין - לוח טיסות - מדיניות כבודה - השוואת מחירי טיסות| נמלי תעופה| מזג אוויר| אתרי נסיעות מומלצים | מדריכי תיירות - יעדים

אתר From-To.co.il אינו סוכנות נסיעות או ספק מוצרים או שירותים כלשהם. ההזמנות מתבצעות דרך ספקים חיצוניים בארץ ובחו"ל ובכפוף לתנאי שימוש של כל ספק וחוקי מדינה בה הוא ממוקם. אתר From-To.co.il אינו צד לעסקה כלשהי ואינו אחראי לביצועה, הספקתה, טיב השירות וכו'. בכל שאלה/בקשה לשינויים או ביטולים/תלונה וכו' לגבי הזמנות יש לפנות ישירות לסוכנות או ספק השירותים דרכו בוצעה ההזמנה ואליו הועבר התשלום בפועל. את פרטי הקשר ניתן למצוא בדף סיכום הזמנה לאחר ביצוע ההזמנה ו/או במהלכה. מומלץ לשמור ולהדפיס פרטים אלו. אתר From-To.co.il לא שומר את פרטי ההזמנות ולכן אין ביכולתו לסייע בכל נושא הקשור להזמנות שבוצעו.