טיסות סינגפור איירליינס – Singapore Airlines

סינגפור איירליינס Singapore Airlines SQ היא חברת הדגל של סינגפור, שנוסדה בשנת 1947. סינגפור איירליינס נחשבת לאחת מחברות התעופה הטובות והיוקרתיות ביותר בעולם.

בסיס פעילות ראשי של חברת התעופה סינגפור איירליינס

נמל התעופה סינגפור צ'אנגי Singapore Changi Airport SIN

טיסות ישירות של Singapore Airlines מישראל

סינגפור איירליינס לא מפעילה טיסות ישירות מישראל אך לפי פרסומים שונים קייימת אפשרות שתחל לטוס בקרוב בקו תל אביב-סינגפור.

הזמנת כרטיסי טיסה של חברת סינגפור איירליינס באתר From-To.co.il

אם ברצונכם להזמין טיסות זולות של סינגפור איירליינס בחרו ביעדים אליהם היא טסה במנוע חיפוש על מנת לאתר הצעות אטרקטיביות עבור טיסות ליעדי Singapore Airlines.

למה לבחור לטוס עם Singapore Airlines?

סינגפור איירליינס היא בין חברות תעופה המובילות בעולם וגורפת מדי שנה פרסים בתחומים שונים. בעזרת קישור נוח בסינגפור תוכלו להגיע עם Singapore Airlines למגוון יעדים באסיה, המזרח הרחוק, אוסטרליה ועוד.

יעדי טיסות סינגפור איירליינס

סינגפור איירליינס מפעילה טיסות לכ-64 יעדים בסין, המזרח הרחוק, אסיה, המזרח התיכון, רוסיה, אוסטרליה, דרום אפריקה, אירופה וצפון אמריקה.

מבצעי טיסות סינגפור איירליינס

מומלץ מאוד לעקוב אחר המבצעים השונים של חברת תעופה סינגפור איירליינס המוצעים מעת לעת וכך לרכוש כרטיסי טיסה זולים ליעדי Singapore Airlines. חפשו טיסות סינגפור איירליינס בתאריכי מבצע באתר From-To.co.il והזמינו בהקדם על מנת להבטיח לעצמכם כרטיס טיסה בסינגפור איירליינס במחיר הזול ביותר.

סינגפור איירליינס – לוח טיסות

אם אתם מחפשים מידע מעודכן על יעדי טיסות, ימי פעילות, שעות המראה ונחיתה של טיסות Singapore Airlines, מומלץ להתעדכן באתר הבית של חברת התעופה.

סינגפור איירליינס – מדיניות כבודה – מטען

נהלי כבודה בסינגפור איירליינס משתנים בהתאם ליעדים ביניהם Singapore Airlines טסה, מחלקת הנוסעים המוזמנת, סטטוס במועדון הנוסע המתמיד שלה ועוד. מומלץ להתעדכן בנהלי כבודה של סינגפור איירליינס באתר האינטרנט של החברה, טרם ההגעה לדלפקי צ'ק אין בנמל התעופה.

צי המטוסים של סינגפור איירליינס

סינגפור איירליינס מפעילה צי של מעל ל-110 מטוסים מתוצרת איירבוס ובואינג מדגמים שונים.

ברית חברות תעופה

סינגפור איירליינס חברה בברית התעופה סטאר אלייאנס Star Alliance יחד עם לופטהנזה, יונייטד איירליינס, אייר קנדה, אוסטריאן איירליינס, תאי איירווייז, סקנדינביאן איירליינס SAS וחברות תעופה נוספות.

סינגפור איירליינס - מועדון הנוסע המתמיד

סינגפור איירליינס מציעה חברות במועדון KrisFlyer שמציע תוכניות נאמנות ברמות שונות.

חזרה לעמוד חברות תעופה

© כל הזכויות שמורות ל - From-To.co.il - בלוג From-To - תנאי שימוש - lowcoster טיסות זולות- טיסות ללונדון - Дешевые авиабилеты

מידע למטייל - המלצות וטיפים : חברות תעופה : שירות לקוחות - צ'ק אין אונליין- מדיניות כבודה - השוואת מחירי טיסות| נמלי תעופה| מזג אוויר| אתרי נסיעות מומלצים | מדריכי תיירות - יעדים

אתר From-To.co.il אינו סוכנות נסיעות או ספק מוצרים או שירותים כלשהם. ההזמנות מתבצעות דרך ספקים חיצוניים בארץ ובחו"ל ובכפוף לתנאי שימוש של כל ספק וחוקי מדינה בה הוא ממוקם. אתר From-To.co.il אינו צד לעסקה כלשהי ואינו אחראי לביצועה, הספקתה, טיב השירות וכו'. בכל שאלה/בקשה לשינויים או ביטולים/תלונה וכו' לגבי הזמנות יש לפנות ישירות לסוכנות או ספק השירותים דרכו בוצעה ההזמנה ואליו הועבר התשלום בפועל. את פרטי הקשר ניתן למצוא בדף סיכום הזמנה לאחר ביצוע ההזמנה ו/או במהלכה. מומלץ לשמור ולהדפיס פרטים אלו. אתר From-To.co.il לא שומר את פרטי ההזמנות ולכן אין ביכולתו לסייע בכל נושא הקשור להזמנות שבוצעו.