טיסות לוט פוליש איירליינס – LOT Polish Airlines

לוט פוליש איירליינס Lot Polish Airlines LO או בקיצור לוט LOT היא חברת תעופה פולנית וגם חברת הדגל של פולין. חברת לוט נוסדה בשנת 1929 והיא אחת חברות התעופה הוותיקות בעולם.

בסיסי פעילות ראשיים של חברת התעופה לוט

  • נמל התעופה ורשה שופן Warsaw Chopin Airport WAW
  • נמל התעופה הבינלאומי קרקוב-בליצ'ה יוחנן פאולוס השני John Paul II International Airport Kraków-Balice KRK
  • נמל התעופה טאלין Tallinn Airport TLL

טיסות ישירות של LOT Polish Airlines מישראל

לוט איירליינס מפעילה עד 2 טיסות ישירות יומיות מתל אביב לורשה ובנוסף מספר טיסות בשבוע לערים גדנסק, ורוצלב, לובלין, פוזנן, ז'שוב בפולין.

הזמנת כרטיסי טיסה של חברת לוט באתר From-To.co.il

אם ברצונכם להזמין טיסות זולות של לוט פוליש איירליינס בחרו ביעדים אליהם היא טסה במנוע חיפוש על מנת לאתר הצעות אטרקטיביות עבור טיסות ליעדי LOT Polish Airlines.

למה לבחור לטוס עם LOT Airlines?

לוט איירליינס היא בין חברות תעופה הותיקות בעולם שמציעה טיסות ישירות מישראל לפולין וטיסות נוחות למגוון יעדים דרך ורשה,פולין.

יעדי טיסות לוט איירליינס

לוט פוליש איירליינס מפעילה טיסות למעל 80 יעדים בפולין, אירופה, רוסיה, ישראל, תאילנד, סין, יפן, ארה"ב, קנדה ועוד יעדים בעולם.

מבצעי טיסות לוט איירליינס

מומלץ מאוד לעקוב אחר המבצעים השונים של חברת התעופה לוט איירליינס המוצעים מעת לעת וכך לרכוש כרטיסי טיסה זולים ליעדי LOT Airlines. חפשו טיסות לוט איירליינס בתאריכי מבצע באתר From-To.co.il והזמינו בהקדם על מנת להבטיח לעצמכם כרטיס טיסה בלוט איירליינס במחיר הזול ביותר.

לוט איירליינס – לוח טיסות

אם אתם מחפשים מידע מעודכן על יעדי טיסות, ימי פעילות, שעות המראה ונחיתה של טיסות LOT Airlines, מומלץ להתעדכן באתר הבית של חברת התעופה.

לוט איירליינס – מדיניות כבודה – מטען

נהלי כבודה בלוט איירליינס משתנים בהתאם ליעדים ביניהם LOT Airlines טסה, מחלקת הנוסעים המוזמנת, סטטוס במועדון הנוסע המתמיד שלה ועוד. מומלץ להתעדכן בנהלי כבודה של לוט איירליינס באתר האינטרנט של החברה, טרם ההגעה לדלפקי צ'ק אין בנמל התעופה.

צי המטוסים של לוט איירליינס

לוט איירליינס מפעילה צי של מעל ל-43 מטוסים מתוצרת בואינג ואמבראר מדגמים שונים.

ברית חברות תעופה

לוט איירליינס חברה בברית התעופה סטאר אלייאנס Star Alliance יחד עם לופטהנזה, יונייטד איירליינס, אייר קנדה, אוסטריאן איירליינס, תאי איירווייז, סקנדינביאן איירליינס SAS וחברות תעופה נוספות.

לוט איירליינס - מועדון הנוסע המתמיד

לוט איירליינס מציעה חברות במועדון Miles&More שמציע תוכניות נאמנות ברמות שונות.

חזרה לעמוד חברות תעופה

© כל הזכויות שמורות ל - From-To.co.il - בלוג From-To - תנאי שימוש - lowcoster טיסות זולות- טיסות ללונדון - Дешевые авиабилеты

מידע למטייל - המלצות וטיפים : חברות תעופה : שירות לקוחות - צ'ק אין אונליין - לוח טיסות - מדיניות כבודה - השוואת מחירי טיסות| נמלי תעופה| מזג אוויר| אתרי נסיעות מומלצים | מדריכי תיירות - יעדים

אתר From-To.co.il אינו סוכנות נסיעות או ספק מוצרים או שירותים כלשהם. ההזמנות מתבצעות דרך ספקים חיצוניים בארץ ובחו"ל ובכפוף לתנאי שימוש של כל ספק וחוקי מדינה בה הוא ממוקם. אתר From-To.co.il אינו צד לעסקה כלשהי ואינו אחראי לביצועה, הספקתה, טיב השירות וכו'. בכל שאלה/בקשה לשינויים או ביטולים/תלונה וכו' לגבי הזמנות יש לפנות ישירות לסוכנות או ספק השירותים דרכו בוצעה ההזמנה ואליו הועבר התשלום בפועל. את פרטי הקשר ניתן למצוא בדף סיכום הזמנה לאחר ביצוע ההזמנה ו/או במהלכה. מומלץ לשמור ולהדפיס פרטים אלו. אתר From-To.co.il לא שומר את פרטי ההזמנות ולכן אין ביכולתו לסייע בכל נושא הקשור להזמנות שבוצעו.